Generální partner - Skupina ČEZ

Naděje 2007

18. 9. 2020 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Naděje 2007

Naši starší žáci Hynek Milota, Jakub Herman a Tomáš Kneifl se zúčastnili výběru hráčů ročníku 2007 v Mikulově

Minulý víkend proběhl kemp Naděje 2007, pořádaný Českým volejbalovým svazem. Cílem tohoto projektu je dát prostor vybraným nadějným mladým hráčům dělat něco navíc ve volejbale a připravit tyto kluky na další kategorie (Lvíčat apod). Hlavními organizátory za ČVS a zároveň i trenéry byli pan Jiří Zach a pan Zdeněk Haník, výrazné osobnosti českého volejbalu. Kemp se uskutečnil v Mikulově, kam se všichni vybraní hráči z celé ČR, narozeni v roce 2007, sjeli v pátek 11.9.2020. Ještě ten večer zahájili společným tréninkem, další dny probíhaly vždy ve dvou 3 hodinových blocích, dopoledním a odpoledním. V pondělí 14.9.2020 dopoledne se končilo turnajem všech zúčastěných.

 

Během roku je pořádáno těchto kempů několik a každý je zaměřen na určité herní činnosti jednotlivce. "Na tomto kempu jsme se učili správnou techniku smečování a pak také vybírání, zejména pádovou techniku (rybičku a pád stranou) a taky jsme zkoušeli jednoblok a sestavit dvojblok" říká Kuba Herman, který byl vybrán z našeho klubu VK Karlovarsko. Zároveň dodává, že "nácvik vybírání míče v rybičce a v pádu stranou, mě bavilo nejvíce :-)". Na dotaz jak se klukům na srazu líbilo, všichni tři naši starší žáci VK Karlovarsko Hynek Milota, Tomáš  Kneifl i Kuba Herman svorně odpověděli "Moc se nám tam líbilo, skvělá hala, výborně organizované, naučili jsme se spoustu dovedností a pokud se další kemp uskuteční, velice rádi bychom se takhle ve třech opět zúčastnili".

 

"Termín dalšího srazu je 23.- 26.10., máme přislíbeno, že se s kluky počítá i na tomto kempu, nicméně situace ohledně covid je nevyzpytatelná, takže bohužel můžeme momentálně jen doufat, že se sraz uskuteční" říká trenér starších žáků Petr Konopka. "Pro naše nadějné hráče jsou tyto výběrové srazy obrovská příležitost se zdokonalovat a pomalu připravovat na starší kategorie. O klucíh se zároveň ví, byli i pochváleni panem Zachem, teď jen neusnout na vavřínech a nadále makat a makat" dodává Petr Konopka. 

 

Za trenéreký tým VK Karlovarsko jsme jedině rádi, že se naši kluci zúčastňují takvýchto akcí, srazů a přejeme jim ať je stále volejbal baví a mají chuť reprezentovat nejen sebe, ale i náš klub a klidně pak i Českou republiku.

 

 

Pozn. Veliké díky panu Kneiflovi za doprovod a odvoz. Díky 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací