Generální partner - Skupina ČEZ

O volejbalového krále VK Karlovarsko

15. 11. 2020 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: O volejbalového krále VK Karlovarsko

Soutěž pro všechny mládežnické kategorie.

 

Náš klub pracuje nejen s profesionálními hráči, ale také s mládeží. V době, kdy má veškerá mládež zákaz organizovaného a hromadného trénování, pracujeme s mladými hráči na dálku. Po několika soutěžích pro jednotlivé kategorie, kdy si každý trenér řídil svojí mládežnickou složku sám, přichází soutěž velkého formátu. V předchozích soutěžích plnili hráči především kondiční úkoly. Většina hráčů prokázala bojovného ducha a snažila se každou soutěž předvést svůj nejlepší výsledek.

 

V následující soutěži budou hráči plnit především úkoly spojené s technikou volejbalových herních činností jednotlivce. Každý hráč obdrží v pondělí 16.11. první video s ukázkou cvičení, které musí splnit. Když splní určený počet opakování, případně určený čas cvičení, pošle video trenérovi a ten mu pošle video s další ukázkou požadovaného nového cvičení. Cvičení je dohromady 10 a jsou seřazena od jednodušších až po velmi těžká, tak aby vítěz opravdu musel prokázat své volejbalové umění. Každá kategorie má určené své limity na jednotlivá cvičení.

 


Hráč, který pošle jako první 10 splněných úkolů, vyhrává dres podepsaný kompletně hráči A týmu, vedením klubu i trenérskou dvojicí A týmu. Tedy kromě dresu získá vítěz i řadu cenných podpisů hvězd volejbalové současnosti i nedávné historie. Jsme velmi rádi, že hráči A týmu se zapojili do této soutěže tím, že natočili pro mladé hráče instruktážní videa.

 

Spolupráce mezi A týmem a mládeží funguje velmi dobře a motivuje tak mladé hráče k další práci. Cílem naší soutěže je udržet naše mladíky u volejbalu a naučit je stále na sobě pracovat. Měli by také účastí v soutěži ukázat soudržnost s klubem, se svým družstvem, se svými spoluhráči. Protože volejbal je krásná týmová hra.

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací